You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Magyarországi állásajánlataink

Tervezőmérnök

Munkakör leírása

  • Optimális zsalu- és állványozási megoldások kidolgozása, zsalu- és állványkiosztási tervek és statikai számítások készítése
  • Partnereinkkel való kapcsolattartás
  • Értékesítő mérnökök támogatása
  • Az elkészített tervek alapján megépített szerkezetek, építés helyszíni nyomon követése, jóváhagyása

Amit nyújtunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria csomag
  • Önálló munkavégzés (a betanulási időszak után)
  • Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, perspektívát nyújtó munkalehetőség
  • Stabil, német családi tulajdonú vállalati háttér
  • Kiváló munkafeltételek, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok

Elvárások

  • Építőmérnöki végzettség
  • CAD felhasználói ismeret/tapasztalat szükséges
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Megbízható angolnyelv-tudás

Előny

  • Dlubal RSTAB/RFEM Statikai méretező szoftver ismerete
  • Fenti szakterületeken szerzett kivitelezői és/vagy tervezői tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület, Magyarország

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: human@peri.hu

Kapcsolat

PERI Kft.
1186 Budapest
Zádor u. 9.

Tel.: +36 1 296-0960
E-mail: human@peri.hu

Céginformáció

A PERI Kft. 1990 óta tevékenykedik Magyarországon, a német PERI GmbH leányvállalataként. A PERI a zsaluzás, állványozás és mérnöki tevékenység terén vezető nemzetközi vállalatként több mint 60 leányvállalattal és 160 telephellyel működik sikeresen világszerte. A konszern éves forgalma 2021-ben 1,614 milliárd EUR volt. Az egész világon több mint 9.100 PERI alkalmazott dolgozik az építőiparban, hogy a racionális építés érdekében ügyfeleink számára hatékony megoldásokat nyújtson.

Csatlakozzon Ön is a PERI konszern magyarországi csapatához!

Adatvédelmi szabályzat letöltése:
Online jelentkezőkre vonatkozó adatvédelmi szabályzat