You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Magyarországi állásajánlataink

Senior könyvelő

Feladatok

  • Bankkivonatok importálás, kontírozása, könyvelése
  • Számlák és egyéb bizonylatok scannelése, iktatása, ellenőrzése
  • Szállítói számlák könyvelése, kontírozása
  • Banki utalások indítása és ellenőrzése
  • Adatrögzítés
  • Adóbevallásokhoz szükséges adatszolgáltatás
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • A vállalat könyvvizsgálatában való részvétel
  • Együttműködés a vállalat egyéb osztályaival
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (számvitel, pénzügy)
  • Minimum mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2-3 éves számviteli / pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Proaktivitás és problémamegoldó készség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Adózási tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos, pozitív személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria csomag (bruttó 500.000 Ft/év)
  • Szakmai képzések, oktatások
  • Stabil, német családi tulajdonú vállalati háttér
  • Hosszú távú, perspektívát nyújtó munkalehetőség, fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkafeltételek, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, támogató munkahelyi légkör
  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Heti 2x gyümölcsnap
  • Születésnapi extra szabadság
  • Teljes munkaidő, rugalmas munkarend

Kapcsolat

PERI Kft.
1186 Budapest
Zádor u. 9.

Tel.: +36 1 296-0960
E-mail: human@peri.hu

Céginformáció

A PERI Kft. 1990 óta tevékenykedik Magyarországon, a német PERI GmbH leányvállalataként. A PERI a zsaluzás, állványozás és mérnöki tevékenység terén vezető nemzetközi vállalatként több mint 60 leányvállalattal és 160 telephellyel működik sikeresen világszerte. A konszern éves forgalma 2021-ben 1,614 milliárd EUR volt. Az egész világon több mint 9.100 PERI alkalmazott dolgozik az építőiparban, hogy a racionális építés érdekében ügyfeleink számára hatékony megoldásokat nyújtson.

Csatlakozzon Ön is a PERI konszern magyarországi csapatához!

Adatvédelmi szabályzat letöltése:
Online jelentkezőkre vonatkozó adatvédelmi szabályzat