You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Itt talál meg bennünket:


PERI Kft.
Zsaluzatok, állványzatok,
mérnöki szolgáltatás

1181 Budapest
Zádor u. 9.
Magyarország


Tel: 00 36 1 296 09 60

info@peri.hu

Ügyfélszolgálatunk hétfőtől péntekig, 8 és 16 óra között áll vevőink rendelkezésére.
Ügyvezető

Láczai Szabó Tibor
ügyvezető igazgató
Tel.: 00 36 1 296 09 21
tibor.laczai@peri.hu

Titkárság

Baksa-Tóth Zsófia
titkárnő
00 36 1 296 09 20
zsofia.baksa-toth@peri.hu

Ügyfélszolgálat

Deáki Zsolt
ügyfélszolgálati mérnök
00 36 1 296 09 24
zsolt.deaki@peri.hu

Marketing

Aratóné Szücs Ildikó
marketing koordinátor
00 36 1 296 09 44
ildiko.szucs@peri.hu

Anyaggazdálkodás

Szüle Zsuzsanna
anyaggazdálkodási vezető
00 36 1 296 09 30
zsuzsanna.szule@peri.hu


Bárdos Éva
anyaggazdálkodó
00 36 1 296 09 31
eva.bardos@peri.hu


Hoffmann-né Kihn Henriett
anyaggazdálkodó
00 36 1 296 09 32
henriett.hoffmann@peri.hu


Méth-Kolozsvári Margit
anyaggazdálkodó, számlázás
00 36 1 296 09 46
margit.meth-kolozsvari@peri.hu

Műszaki tervezés

Hermel Emil
műszaki vezető
00 36 1 296 09 26
emil.hermel@peri.hu


Cser Szabolcs
Product Manager
tervező mérnök, zsalu
00 36 1 297 20 71
szabolcs.cser@peri.hu


Farkas Angéla
tervező mérnök, zsalu
00 36 1 296 09 25
angela.farkas@peri.hu


Hegedűs Zoltán
tervező mérnök, állvány
00 36 1 296 09 45
zoltan.hegedus@peri.hu


Juhász Péter
tervező mérnök, zsalu
00 36 1 296 09 47
peter.juhasz@peri.hu


Kiss József
tervező mérnök, zsalu
00 36 1 296 09 29
jozsef.kiss@peri.hu


Szendrei Orsolya
tervező mérnök, zsalu
00 36 1 297 20 75
orsolya.szendrei@peri.hu

Pénzügy

Tölgyesiné Szilágyi Erzsébet
főkönyvelő
00 36 1 296 09 22
erzsebet.tolgyesi@peri.hu


Heimné Kunzer Györgyi
könyvelő
00 36 1 296 09 42
gyorgyi.kunzer@peri.hu


Kenessey Zsófia
követelés kezelő
00 36 1 296 09 57
zsofia.kenessey@peri.hu


Rechnitzer Zsuzsanna
pénzügyi ügyintéző
00 36 1 296 09 36
zsuzsanna.rechnitzer@peri.hu

Telephely

Gábor János
telephely vezető
00 36 1 296 09 41
janos.gabor@peri.hu


Lippai Andrea
fuvarszervező
00 36 1 296 09 43
andrea.lippai@peri.hu


Szabó Csilla
fuvarszervező
00 36 1 296 09 40
csilla.szabo@peri.hu


Szabó Imre
logisztikai munkatárs
00 36 1 296 09 56
imre.szabo@peri.hu