You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Itt talál meg bennünket:


PERI Kft.
Zsaluzatok, állványzatok,
mérnöki szolgáltatás

1181 Budapest
Zádor u. 9.
Magyarország


Tel: 00 36 1 296 09 60

info@peri.hu

Ügyvezető

Ézsiás Miklós
ügyvezető igazgató
Tel.: 00 36 1 296 09 21
miklos.ezsias@peri.hu

Asszisztencia

Baksa-Tóth Zsófia
ügyvezetői asszisztens
00 36 1 296 09 20
zsofia.baksa-toth@peri.hu

Marketing

Szücs Ildikó
marketing manager
00 36 1 296 09 44
ildiko.szucs@peri.hu

HR

Wágner Zsuzsanna
HR-koordinátor
00 36 1 296 0928
zsuzsanna.wagner@peri.hu

IT

Kiss József
műszaki tanácsadó,
IT-koordinátor
00 36 1 296 09 29
jozsef.kiss@peri.hu

 

Műszaki tervezés

Hermel Emil
műszaki vezető
00 36 1 296 09 26
emil.hermel@peri.hu


Farkas Angéla
vezető tervezőmérnök, 
zsalu
00 36 1 296 09 25
angela.farkas@peri.hu


Juhász Péter
tervezőmérnök, zsalu
00 36 1 296 09 47
peter.juhasz@peri.hu


Szarka András
termék menedzser,
tervezőmérnök, zsalu
00 36 1 296 09 27
andras.szarka@peri.hu


Kiss Norbert
tervezőmérnök, zsalu
00 36 1 296 0923
norbert.kiss@peri.hu


Szigeti András
műszaki munkatárs
00 36 1 296 0939
andras.szigeti@peri.hu


Bándli Olivér
műszaki munkatárs
00 36 1 296-0961
oliver.bandli@peri.hu


Szendrei Orsolya
vezető tervezőmérnök, állvány
00 36 1 297 20 75
orsolya.szendrei@peri.hu


Szekeres Ákos
tervezőmérnök, állvány
00 36 1 297 20 79
akos.szekeres@peri.hu


Harangi Viktor
tervezőmérnök, állvány
00 36 1 296 0931
viktor.harangi@peri.hu

Pénzügy

Varga István
pénzügyi vezető
00 36 1 297 2077
istvan.varga@peri.hu


Kunzer Györgyi
senior könyvelő
00 36 1 296 09 42
gyorgyi.kunzer@peri.hu


Kenessey Zsófia
követeléskezelő
00 36 1 296 09 57
zsofia.kenessey@peri.hu


Pfiszter-Gallay Szilvia
könyvelő
00 36 1 296 09 22
szilvia.gallay@peri.hu


Rechnitzer Zsuzsanna
pénzügyi ügyintéző
00 36 1 296 09 36
zsuzsanna.rechnitzer@peri.hu

Operatív részleg

Cser Szabolcs
operációs vezető
00 36 1 297 2071
szabolcs.cser@peri.hu

Belső értékesítés

Hegedűs Zoltán
belső értékesítési vezető
00 36 1 296 09 45
zoltan.hegedus@peri.hu


Boda Edit
belső értékesítő munkatárs
00 36 1 296 09 38
edit.boda@peri.hu


Méth-Kolozsvári Margit
belső értékesítő munkatárs
00 36 1 296 09 46
margit.meth-kolozsvari@peri.hu


Szabó Csilla
belső értékesítő munkatárs
00 36 1 296 09 40
csilla.szabo@peri.hu


Szujkó Imre
belső értékesítő mérnök
00 36 1 296 09 78
imre.szujko@peri.hu

Anyaggazdálkodás

Szüle Zsuzsanna
anyaggazdálkodási vezető
00 36 1 296 09 30
zsuzsanna.szule@peri.hu


Hoffmann-né Kihn Henriett
anyaggazdálkodó
00 36 1 296 09 32
henriett.hoffmann@peri.hu

 

Telephely

Varga Attila
telephely vezető
00 36 1 296 0948
attila.varga2@peri.hu


Patócs Enikő
asszisztens
00 36 1 296 0941
eniko.patocs@peri.hu


Berta Brigitta
fuvarszervező
00 36 1 296 09 43
brigitta.berta@peri.hu


Lippai Andrea
fuvarszervező
00 36 1 296 09 54
andrea.lippai@peri.hu


Sebők Imre
fuvarszervező
00 36 1 296 09 55
imre.sebok@peri.hu


Szabó Imre
logisztikai munkatárs
00 36 1 296 09 56
imre.szabo@peri.hu